Podziemne zbiorniki z blach emaliowanych

podzemni-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki podziemne, które wyprodukowane są wyłącznie z części metalowych, służą do magazynowania różnych cieczy, granulatów materiałów sypkich, fekaliów (szambo) itp. Zbiorniki podziemne montowane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich są posadowione do ziemi pod poziom terenu na równy fundament betonowy i są obsypywane ziemią.

Nadziemne zbiorniki z blach emaliowanych

nadzemni-nadrz-01-big.jpg

Zbiorniki nadziemne wyprodukowane z części metalowych służą do magazynowania różnych cieczy, granulatów materiałów sypkich, fekaliów, produktów dla celów spożywczych, substancji agresywnych i chemikaliów. Zbiorniki nadziemne montowane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich są posadowione na poziomie terenu na równy fundament żelazo-betonowy.

Otwarte zbiorniki z blach emaliowanych

otevrene-nadrze-01-th.jpg

Całkowicie metalowe zbiorniki otwarte służą do magazynowania wody, szlamów i fekaliów. Zbiorniki otwarte montowane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich są posadowione na poziomie terenu na równy fundament żelazo-betonowy. Zbiorniki te można wykorzystać do budowy basenów nadziemnych i wbudowanych. Proszę się poinformować u naszego handlowca.

Zbiorniki kryte z blach emaliowanych

zastresene-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki kryte można wykorzystać do magazynowania materiałów ciekłych i sypkich. Zbiorniki są także podstawowym elementem budowlanym środowikowych zespołów technologicznych, jakimi są oczszyszczalnie ścieków i szacje biogazowe. Stalowy korpus walcowy zbiornika jest zmontowany z obustronnie emaliowanych blach, które są połączone za pomocą śrub.

Zbiorniki małopojemnościowe z blach emaliowanych

maloobjemove-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki skręcane z blach emaliowanych mogą być dzięki swojej konstrukcji montowane w różnych wielkościach, średnicach i wysokościach. Dzięki emaliowanym blachom vitkovickim jest możliwe skompletować także zbiorniki małoobjętościowe. (patrz tabelka niżej) W przypadku zainteresowania zbiornikiem małoobjętościowym, nie zwlekajcie nas kontaktować, zaznajomimy Państwa z naszą ofertą.

Zbiorniki wielkopojemnościowe z blach emaliowanych

velkoobjemove-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki skręcane z blach emaliowanych mogą być dzięki swojej konstrukcji montowane w różnych wielkościach, średnicach i wysokościach. Dzięki emaliowanym blachom vitkovickim jest możliwe skompletować także zbiorniki wielkoobjętościowe. (patrz tabelka niżej) W przypadku zainteresowania zbiornikiem wielkoobjętościowym, nie zwlekajcie nas kontaktować, zaznajomimy Państwa z naszą ofertą.

Zbiorniki przeciwpożarowe

pozarni-nadrz-002-m.png

Zbiorniki przeciwpożarowe oferujemy standardowo w wersji z dachem, ale na życzenie klienta może być również wersja otwarta. Zbiorniki przecipożarowe można także obłożyć w dowolnym kolorze RAL. Zbiorniki przeciwpożarowe służą do zabezpieczenia dostatecznej ilości wody dla celów gaśniczych w ramach przepisów przeciwpożarowych ochrony najróżniejszych zakładów. Zbiorniki są wyposażone w mocowanie, kątowniki usztywniające, otwór rewizyjny, drabiny, rurociąg przelewowy, krócieć wylotowy, pomost itp. Oczywista jest możliwość dostarczenia elementów biezpieczeństwa zgodnie z życzeniem klienta lub zgodnie z projektem zbiornika przeciwpożarowego.

Zbiorniki przeciwpożarowe z blach emaliowanych

pozarni-nadrz-001-m.png

Nieustanna budowa nowych obiektów w miastach i na wsiach wymaga także odpowiednie podłączenie infrastruktury do zbiorników przeciwpożarowych. Wiele wsi i zakładów premysłowych wykorzystuje zbiorniki przeciwpożarowe z emaliowanych blach vitkovickich, które uzupełniają sieci wodociągowe sporządzone do ochrony przeciwpożarowej w obiektach. Montujemy te zbiorniki przeciwpożarowe o różnych średnicach. Stalowy korpus walcowy zbiornika przecipożarowego jest zmontowana z obustronnie emaliowanych blach, które są złączone specjalnymi śrubami i uszczelnione stale elastycznym kitem. Materiał łączący i akcesoria płaszcza są chronione warstwą ochronną, dzięki czemu osiągamy wysoką trwałość zbiorników przecipożarowych.

Specyfikacja zbiornika przeciwpożarowego

pozarni-nadrz-003-m.png

Zbiornik przeciwpożarowy jest źródłem wody gaśniczej tam, gdzie jest konieczne skoncentrować wymaganą ilość wody dla interwencji strażackiej na jednym miejscu. Jest także odpowiednim uzupełnieniem pojemności wody w przypadku, kiedy nie wystarcza pojemność innego źródła wodnego. Zbiornik przeciwpożarowy służy jako zasobnik wody gaśniczej. Zbiorniki przeciwpożarowe z blach emaliowanych budujemy otwarte, kryte, nadziemne, podziemne, małopojemnościowe i wielkopojemnościowe.

Pokazy zbiorników przeciwpożarowych znajdziecie w fotogalerii: fotogalerie.png

Tabelka wielkości zbiorników emaliowanych jest TUTAJ

Katalog do pobrania usług oferowanych przez nas zajdziecie TUTAJ

Oferty promocyjne