Zasobniki prostopadłościanowe

hranate-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki są stosowane do przechowywania produktów sypkich przy magazynowaniu lub podczas procesu produkcyjnego. Prostopadłościanowe zasobniki dostarczamy wyprodukowane z blach ocynkowanych lub klasycznych chronionych lakierem. Zasobniki można używać w środowisku zewnętrznym i wewnętrznym. Można instalować poszczególne zasobniki lub całe zestawy.

Zasobniki niepodjezdne 40°/57°

nepodjezdne-zasobniky-vysypka-01-th.jpg

Zasobniki niepodjezdne z kątem wysypu 40°/57° dostarczamy także z odnowionych blach emaliowanych typu Vitkovice. Rozwiązanie to jest odpowiednie dla zasobników wejściowych, zasobników produkcyjnych, zasobników magazynowych i zasobników ekspedycyjnych. Stalowy walcowy korpus zbiornika jest zmontowany z obustronnie emaliowanych blach, które są złączone specjalnymi śrubami i uszczelnione.

Zasobniki podjezdne 40°

podjezdne-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki podjezdne z kątem wysypu 40° montujemy z nowych oraz odnowionych blach emaliowanych typ Vitkovice. Zasobniki te są przeznaczone do krótkookresowego i długookresowego magazynowania różnych materiałów sypkich. Korpus walcowy zbiornika jest zestawiony z obustronnie emaliowanych blach i jest zamontowny na podjezdną konstrukcję stalową.

Zasobniki stalowe

kovove-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki stalowe są przeznaczone do krótkookresowego magazynowania materiałów sypkich. Wszystkie części zasobników są wyprodukowane z blach stalowych i wyposażone w jakościowy lakier ochronny. Zasobniki te są produkowane ze wysypem z kątem wypadania 45° i 60° w zależności od magazynowanego materiału. Zasobniki mogą być podjezdne i niepodjezdne. Są wyposażone w wysyp i dach.

Zasobniki cynkowane

pozinkovane-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki cynkowane są przeznaczone do krótkookresowego magazynowania różnych materiałów sypkich. Wszystkie części zasobników są produkowane ze stali ocynkowanej lub są cynkowane galwanicznie. Zasobniki te są produkowane ze stożkiem z kątem wypadania 45° i 60°. Zasobniki są wyprodukowane z blach ocynkowanych, z wysypem i dachiem.

Zasobniki emaliowane

smaltovane-zasobniky-01-th.jpg

Oferujemy dostawy i montaż zasobników z odnawianych blach emaliowanych typu Vitkovice. Rozwiązanie to jest odpowiednie dla zasobników wejściowych, zasobników produkcyjnych i zasobników ekspedycyjnych. Stalowy walcowy korpus zbiornika jest zmontowany z obustronnie emaliowanych blach, które są złączone specjalnymi śrubami i uszczelnione.

Zasobniki na pasze

zasobnik-krmne-smesi-03m.png

Zasobniki na pasze przeznaczone są do krótkookresowego magazynowania pasz. Sposób napełniania jest rozwiązany za pomocą standardowych dróg transportowych, które wykorzystywane są do transportu pasz. Poszczególne zasobniki lub ich zespół projektujemy zgodnie z życzeniem klienta. Nasi technicy Państwu zawsze doradzą i zaproponują rozwiązanie optymalne dla zasobników na pasze.

Magazynowanie pasz

zasobnik-krmne-smesi-04m.png

Nasze zasobniki znajdują szerokie zastosowanie także w sferze rolniczej i hodowlanej. Przykładem może być oferta zasobników do magazynowania pasz, granuli, kukurydzy lub zboża włącznie z napełnianiem ręcznym i pneumatycznym. Rozładunek jest możliwy bezpośrednio za pomocą nasady rozładowczej z silosów podjezdnych lub dowolnych systemów przenośników ślimakowych. Również można projekt urządzeń przystosować do konkretnych potrzeb klienta i magazynowanej ilości pasz. Wysoka zmienność konstrukcji zasobników pozwala zaoferować jakikolwiek wariant uporządkowania. Zasobniki o różnych kształtach mogą być izolowane termicznie.

Zasobniki metalowe do magazynowania pasz

zasobnik-krmne-smesi-05m.png

Celem zasobników jest zabezpieczyć paszy doskonałą ochronę przeciw wpływom atmosferycznym, umożliwiać magazynowanie dużej ilości materiału na stosunkowo małej powierzchni i umożliwić operatywny i energetycznie oszczędny odbiór. Przy zwykłych konstrukcjach bywa trudne osiągnąć zupełne opróżnienie materiału w zasobniku - część tam może pozostać na stałe. W zasobnikach tworzą się sklepienia, które jest konieczne rozbijać. Najprostszym sposobem jest wyposażenie zasobników do pasz w dwa wysypy, które będą zasobnik równolegle opróżniać.

Pokazy zasobników na pasze znajdziecie w fotogalerii: fotogalerie.png

Katalog do pobrania usług oferowanych przez nas zajdziecie TUTAJ

Oferty promocyjne