Proste naprawy zasobników

hranate-zasobniky-01-th.jpg

Prosta naprawa silosu emaliowanego rozwiązuje ewentualną nieszczelność, korozję czy wadę mechaniczną tylko na okres przejściowy. Większość prostych napraw przeprowadzana jest przy nieprzerwanej pracy silosu, co oznacza, że silos nie musi być opróżniany. Zwracamy uwagę na fakt, że dla trwałego usunięcia ewentualnych wad jest potrzebne przeprowadzić naprawę średnią lub generalną.

Średnia naprawa zasobnika

nepodjezdne-zasobniky-vysypka-01-th.jpg

Uszkodzone śruby zostaną wymienione, złącza z wewnętrznej strony silosu są oczyszczone, odtłuszczone i przekitowane tak, by były przekryte niechronione krawędzie blach. Uszkodzone miejsca na blachach są naprawione przez kitowanie. Taśma mocująca jest wymieniona za nową. Po sprawdzeniu stanu podłogi są naprawione uszkodzone miejsca, cała podłoga jest oczyszczona i pomalowana specjalnym lakierem.

Generalna naprawa zasobnika

podjezdne-zasobniky-01-th.jpg

U tego typu naprawy jest zdemontowane 80% blach, które są odnowione lub wymienione za inne odnowione. Blachy odnowione będą zamontowane za pomocą nowego materiału łączącego i kitów usczelniających. W niezdemontowanych rzędach będą wymienione wadliwe śruby, dalszy proces napraw jest zgodny z naprawą średnią włącznie z wymianą taśmy mocującej i naprawą podłogi.

Kompletna generalna naprawa zasobnika

kovove-zasobniky-01-th.jpg

U tego typu naprawy jest zdemontowane 80% blach, które są odnowione lub wymienione za inne odnowione. Blachy odnowione będą zamontowane za pomocą nowego materiału łączącego i kitów usczelnających. W niezdemontowanych rzędach będą wymienione wadliwe śruby, dalszy proces napraw jest zgodny z naprawą średnią włącznie z wymianą taśmy mocującej i naprawą podłogi.

Zwiększenie pojemności zasobników

pozinkovane-zasobniky-01-th.jpg

Przy zasobnikach emaliowanych typu Permastore, Vítkovice jest możliwe, przy spełnieniu pewnych warunków technicznych, zwiększyć pojemność użytkową silosu magazynowego. Zwiększenie musi poprzedzać przegląd rewizyjny, ocena i wniosek statyka. W większości przez nas rozwiązywanych przypadkach musiała być przeprowadzona średnia lub generalna naprawa zasobnika.

Zadaszenie zasobników

smaltovane-zasobniky-01-th.jpg

Przeprowadzamy dodatkowe zadaszenie zasobników emaliowanych i cynkowanych z kilkoma rodzajami systemów dachowych. Potrafimy zadaszyć rolnicze zasobniki emaliowane o średnicach 6 i 8,5 m obustronnie emaliowanymi blachami włącznie z technologicznymi otworami i kołnierzami. Dodatkowe zadaszenie zasobników magazynowych jest przeprowadzane bardzo sporadycznie.

Przebudowy i przemieszczanie zasobników

prestavby-premisteni-zasobniku-3m.png

Oferujemy przeprowadzenie przebudowy i przemieszczenia Państwa istniejących zasobników. Zaproponujemy Państwu rozwiązanie i wypracujemy propozycję cenową na przeprowadzenie przebudowy i przemieszczenie zasobników. Wszelkie prace demontażowe i montażowe przeprowadzają nasi przeszkoleni pracownicy z długoletnim stażem.

Fachowcy na przebudowę i przemieszczenie zasobników

prestavby-premisteni-zasobniku-4m.png

Dzięki swoim długoletnim doświadczeniom i realizowanym zleceniom w całej Republice Czeskiej może firma Morkus Morava s.r.o. zaoferować swoim klientom jakościowe usługi w zakresie: przebudowy i przemieszczenia zasobników, przebudowy i przemieszczenia urządzeń technologicznych. Gwarantujemy wysoką jakość udokumentowaną kilkuletnim doświadczeniem. Oczywiście wyniki naszej fachowej czynności nie są dane słowami, ale zrealizowanymi zleceniami a zwłaszcza dokładną certyfikacją jakości.

Oferujemy kompletne usługi ponieważ:

  • dysponujemy potrzebnym wyposażeniem technicznym do przebudowy i przemieszczenia zasobnika
  • dysponujemy zespołami wyszkolonych i certyfikowanych monterów
  • dysponujemy zespołem certyfikowanych projektantów i statyków
  • mamy doświadczenie i jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo trudne zlecenia
  • rygorystycznie dotrzymujemy nakazy w zakresie ekologii i ochrony środowiska naturalnego

Celem spółki Morkus Morava s.r.o. jest trwałe utrzymanie i wzmacnianie zaufania i zadowolenia naszych klientów. Zapewniamy jakościową i kompleksową dostawę usług w zakresie prac demontażowych i montażowych dla rolnictwa i przemysłu.

Pokazy przebudowy i przemieszczenia zasobników znajdziecie w fotogalerii: fotogalerie.png

Katalog do pobrania usług oferowanych przez nas zajdziecie TUTAJ

Oferty promocyjne