Płaskie dno

silo-rovne-dno-th.jpg

Silosy zbożowe z płaski dnem są mocno umocowane do fundamentu żelazo-betonowego. Dla aktywnej wentylacji może być podłoga wyposażona w kanały wentylacyjne, do których wpędzają powietrze wentylatory napowietrzające. Wyładunek jest przeprowadzany za pomocą urządzenia zgarniającego umieszczonego wewnątrz silosu na dnie, które zgarnia materiał do wysypu.

Betonowy lej

silo-betonova-vysypka-th.jpg

Silosy zbożowe z wewnętrznym betonowym lejem wysypowym są mocno umocowane do fundamentu żelazo-betonowego. Dla aktywnej wentylacji może być silos wyposażony w kanały wentylacyjne, do których wpędzają powietrze wentylatory napowietrzające i przeciwkondenzacyjne. Wysyp betonowy służy do wyładunku silosu. W przypadku wykorzystania leja betonowego dojdzie do zmniejszenia pojemności silosu.

Wbudowa do silosu

silo-vysypka-kovova-th.jpg

Dalszą możliwością wyładunku silosów emaliowanych lub cynkowanych jest zamontowanie specjalnej wbudowy stalowej. Wbudowę można zamontować nawet do silosów podczas ich nieprzerwanej pracy. Mogą być stożkowe lub skośne. Silosy mogą być wyposażone w system aktywnej wentylacji z wykorzystaniem wentylatorów napowietrzających i przeciwkondenzacyjnych. Dach jest wyposażpny w wyloty.

Podwójne dno

silo-falesne-dno-th.jpg

Silosy zbożowe z podwójnym dnem są mocno umocowane do fundamentu żelazo-betonowego. Dla aktywnej wentylacji jest podłoga wyposażona w kanały wentylacyjne, do których wpędzają powietrze wentylatory napowietrzające. Wyładunek objętości jest przeprowadzany za pomocą urządzenia zgarniającego umieszczongo wewnątrz silosu na dnie podwójnym.

Akcesoria do silosów

Do silosów oferujemy te akcesoria:

Szeroka oferta wyposażenia silosów

doplnky-sila-001-th.jpg

Silosy są przeznaczone do magazynowania zbóż, śrutu, pasz, ewentualnie innych materiałów. Dla maksymalnego wykorzystania silosów magazynowych dostarczamy dalsze akcesoria i dodatki. To uzupełniające wyposażenie silosów potrzebne jest do łatwej obsługi i pracy silosów. Dostarczamy drabiny, schody, otwory inspekcyjne, aktywną wentylację, drogi transportowe i technologie przeznaczone dla łatwego rozładunku magazynowanych ziemiopłodów czy materiałów. Nasze silosy są korzystne z powodu łatwego rozładunku czy częstej manipulacji z produktem magazynowanym. Oferujemy wspaniałą możliwość umieszczenia dróg transportowych bezpośrednio pod wysyp z możliwością utrzymania doskonałej czystości pod silosem.

Standardową kompletację silosu cynkowanego z płaskim dnem znajdziecie TUTAJ

Pokazy wyposażenia silosów znajdziecie w fotogalerii: fotogalerie.png

Katalog do pobrania usług oferowanych przez nas zajdziecie TUTAJ

Oferty promocyjne