Podziemne zbiorniki z blach emaliowanych

podzemni-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki podziemne, które wyprodukowane są wyłącznie z części metalowych, służą do magazynowania różnych cieczy, granulatów materiałów sypkich, fekaliów (szambo) itp. Zbiorniki podziemne montowane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich są posadowione do ziemi pod poziom terenu na równy fundament betonowy i są obsypywane ziemią.

Nadziemne zbiorniki z blach emaliowanych

nadzemni-nadrz-01-big.jpg

Zbiorniki nadziemne wyprodukowane z części metalowych służą do magazynowania różnych cieczy, granulatów materiałów sypkich, fekaliów, produktów dla celów spożywczych, substancji agresywnych i chemikaliów. Zbiorniki nadziemne montowane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich są posadowione na poziomie terenu na równy fundament żelazo-betonowy.

Otwarte zbiorniki z blach emaliowanych

otevrene-nadrze-01-th.jpg

Całkowicie metalowe zbiorniki otwarte służą do magazynowania wody, szlamów i fekaliów. Zbiorniki otwarte montowane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich są posadowione na poziomie terenu na równy fundament żelazo-betonowy. Zbiorniki te można wykorzystać do budowy basenów nadziemnych i wbudowanych. Proszę się poinformować u naszego handlowca.

Zbiorniki kryte z blach emaliowanych

zastresene-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki kryte można wykorzystać do magazynowania materiałów ciekłych i sypkich. Zbiorniki są także podstawowym elementem budowlanym środowikowych zespołów technologicznych, jakimi są oczszyszczalnie ścieków i szacje biogazowe. Stalowy korpus walcowy zbiornika jest zmontowany z obustronnie emaliowanych blach, które są połączone za pomocą śrub.

Zbiorniki małopojemnościowe z blach emaliowanych

maloobjemove-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki skręcane z blach emaliowanych mogą być dzięki swojej konstrukcji montowane w różnych wielkościach, średnicach i wysokościach. Dzięki emaliowanym blachom vitkovickim jest możliwe skompletować także zbiorniki małoobjętościowe. (patrz tabelka niżej) W przypadku zainteresowania zbiornikiem małoobjętościowym, nie zwlekajcie nas kontaktować, zaznajomimy Państwa z naszą ofertą.

Zbiorniki wielkopojemnościowe z blach emaliowanych

velkoobjemove-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki skręcane z blach emaliowanych mogą być dzięki swojej konstrukcji montowane w różnych wielkościach, średnicach i wysokościach. Dzięki emaliowanym blachom vitkovickim jest możliwe skompletować także zbiorniki wielkoobjętościowe. (patrz tabelka niżej) W przypadku zainteresowania zbiornikiem wielkoobjętościowym, nie zwlekajcie nas kontaktować, zaznajomimy Państwa z naszą ofertą.

Wyposażenie dodatkowe zbiorników

prislusenstvi-nadrzi-01-m.png

Oferujemy kompletne usługi w zakresie magazynowania substancji ciekłych w zbiornikach emaliowanych. Zbiorniki emaliowane są tradycyjnym sposobem rozwiązania potrzeb magazynowych w wielu branżach. Nasze usługi pokrywają cały proces realizacji - od prac projektowych aż po dostawę i montaż zbiorników emaliowanych. Zbiorniki emaliowane możemy dostarczyć wykonane z blach nowych, jak również, co jest bardzo popularne, z blach odnowionych, gdzie klient może zaoszczędzić pokaźną kwotę na inwestycje.

Do zbiorników dostarczamy te dodatki:

Zbiorniki emaliowane

prislusenstvi-nadrzi-02-m.png

Zbiorniki nadziemne skręcane z blach emaliowanych są produkowane w spółce VÍTKOVICE kilkadziesiąt lat. Zbiorniki emaliowane można wykorzystać do magazynowania materiałów ciekłych i sypkich. Zbiorniki są także podstawowym elementem budowlanym środowikowych zespołów technologicznych, jakimi są oczyszczalnie ścieków i stacje biogazowe. Emalia jest jednolitą, gładką i błyszczącą powłoką szkła krzemianowego natopionego na metal. Emalia jest dwuwarstwa i wypalana jest przy temperaturze wyższej aniżeli 800°C. Stalowy korpus walcowy zbiornika jest zmontowany z obustronnie emaliowanych blach, które są połączone za pomocą specjalnych śrub i uszczelnione na stało kitem elastycznym. Części łączące i akcesoria płaszcza są wyposażone w ochronę powierzchniową.

Pokazy wyposażenia dodatkowego zbiorników znajdziecie w fotogalerii: fotogalerie.png

Tabelka wielkości zbiorników emaliowanych jest TUTAJ

Katalog do pobrania usług oferowanych przez nas zajdziecie TUTAJ

Oferty promocyjne