Zasobniki graniaste

hranate-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki są stosowane do przechowywania produktów sypkich przy magazynowaniu lub podczas procesu produkcyjnego. Prostopadłościanowe zasobniki dostarczamy wyprodukowane z blach ocynkowanych lub klasycznych chronionych lakierem. Zasobniki można używać w środowisku zewnętrznym i wewnętrznym. Można instalować poszczególne zasobniki lub całe zestawy.

Zasobniki niepodjezdne 40°/57°

nepodjezdne-zasobniky-vysypka-01-th.jpg

Zasobniki niepodjezdne z kątem wysypu 40°/57° dostarczamy także z odnowionych blach emaliowanych typu Vitkovice. Rozwiązanie to jest odpowiednie dla zasobników wejściowych, zasobników produkcyjnych, zasobników magazynowych i zasobników ekspedycyjnych. Stalowy walcowy korpus zbiornika jest zmontowany z obustronnie emaliowanych blach, które są złączone specjalnymi śrubami i uszczelnione.

Zasobniki podjezdne 40°

podjezdne-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki podjezdne z kątem wysypu 40° montujemy z nowych oraz odnowionych blach emaliowanych typ Vitkovice. Zasobniki te są przeznaczone do krótkookresowego i długookresowego magazynowania różnych materiałów sypkich. Korpus walcowy zbiornika jest zestawiony z obustronnie emaliowanych blach i jest zamontowny na podjezdną konstrukcję stalową.

Zasobniki stalowe

kovove-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki stalowe są przeznaczone do krótkookresowego magazynowania materiałów sypkich. Wszystkie części zasobników są wyprodukowane z blach stalowych i wyposażone w jakościowy lakier ochronny. Zasobniki te są produkowane ze wysypem z kątem wypadania 45° i 60° w zależności od magazynowanego materiału. Zasobniki mogą być podjezdne i niepodjezdne. Są wyposażone w wysyp i dach.

Zasobniki cynkowane

pozinkovane-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki cynkowane są przeznaczone do krótkookresowego magazynowania różnych materiałów sypkich. Wszystkie części zasobników są produkowane ze stali ocynkowanej lub są cynkowane galwanicznie. Zasobniki te są produkowane ze stożkiem z kątem wypadania 45° i 60°. Zasobniki są wyprodukowane z blach ocynkowanych, z wysypem i dachiem.

Zasobniki emaliowane

smaltovane-zasobniky-01-th.jpg

Oferujemy dostawy i montaż zasobników z odnawianych blach emaliowanych typu Vitkovice. Rozwiązanie to jest odpowiednie dla zasobników wejściowych, zasobników produkcyjnych i zasobników ekspedycyjnych. Stalowy walcowy korpus zbiornika jest zmontowany z obustronnie emaliowanych blach, które są złączone specjalnymi śrubami i uszczelnione.

Wyposażenie dodatkowe dla zasobników

zasobnik-prislusentsvi-03-m.png

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie krótkookresowgo magazynowania matariałów w zasobnikach. Zsobniki są tradycyjnym spososobem rozwiłzania krótkookeowych potrzeb magazynowych dla wielu branży. Nasze usługi pokrywają cały proces realizacji, od prac projektowych aż po dostawę i montaż zasobników. Jesteśmy zorientowani nie tylko na dostawy samych zasobników, lesz także na dostawy dodatków i akcesorii włącznie z dodatkowym zadaszeniem i obłożeniem.

Do zasobników dostarczamy następujące dodatki:

Dostawy zasobników włącznie z dodatkami i technologiami

zasobnik-prislusentsvi-04-m.png

Firma Morkus Morava s.r.o. już kilka lat dostarcza swoim klientom zasobniki i urządzenia technologiczne do magazynowania materiałów i mieszanek sypkich. Chodzi zwłaszcza o magazynowanie, transport, manipulację i dawkowanie materiału, więc dostawę urządzeń maszynowych, jakimi są silosy i zasobniki, przenośniki ślimakowe, mieszalniki, dozowniki, części zamykające, urządzenia do transportu pneumatycznego materiału, pompy ciśnieniowe i mnóstwo innych.

Pokazy dodatków zasobników znajdziecie w fotogalerii: fotogalerie.png

Katalog do pobrania usług oferowanych przez nas zajdziecie TUTAJ

Oferty promocyjne