Zasobniki graniaste

hranate-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki są stosowane do przechowywania produktów sypkich przy magazynowaniu lub podczas procesu produkcyjnego. Prostopadłościanowe zasobniki dostarczamy wyprodukowane z blach ocynkowanych lub klasycznych chronionych lakierem. Zasobniki można używać w środowisku zewnętrznym i wewnętrznym. Można instalować poszczególne zasobniki lub całe zestawy.

Zasobniki niepodjezdne 40°/57°

nepodjezdne-zasobniky-vysypka-01-th.jpg

Zasobniki niepodjezdne z kątem wysypu 40°/57° dostarczamy także z odnowionych blach emaliowanych typu Vitkovice. Rozwiązanie to jest odpowiednie dla zasobników wejściowych, zasobników produkcyjnych, zasobników magazynowych i zasobników ekspedycyjnych. Stalowy walcowy korpus zbiornika jest zmontowany z obustronnie emaliowanych blach, które są złączone specjalnymi śrubami i uszczelnione.

Zasobniki podjezdne 40°

podjezdne-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki podjezdne z kątem wysypu 40° montujemy z nowych oraz odnowionych blach emaliowanych typ Vitkovice. Zasobniki te są przeznaczone do krótkookresowego i długookresowego magazynowania różnych materiałów sypkich. Korpus walcowy zbiornika jest zestawiony z obustronnie emaliowanych blach i jest zamontowny na podjezdną konstrukcję stalową.

Zasobniki stalowe

kovove-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki stalowe są przeznaczone do krótkookresowego magazynowania materiałów sypkich. Wszystkie części zasobników są wyprodukowane z blach stalowych i wyposażone w jakościowy lakier ochronny. Zasobniki te są produkowane ze wysypem z kątem wypadania 45° i 60° w zależności od magazynowanego materiału. Zasobniki mogą być podjezdne i niepodjezdne. Są wyposażone w wysyp i dach.

Zasobniki cynkowane

pozinkovane-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki cynkowane są przeznaczone do krótkookresowego magazynowania różnych materiałów sypkich. Wszystkie części zasobników są produkowane ze stali ocynkowanej lub są cynkowane galwanicznie. Zasobniki te są produkowane ze stożkiem z kątem wypadania 45° i 60°. Zasobniki są wyprodukowane z blach ocynkowanych, z wysypem i dachiem.

Zasobniki emaliowane

smaltovane-zasobniky-01-th.jpg

Oferujemy dostawy i montaż zasobników z odnawianych blach emaliowanych typu Vitkovice. Rozwiązanie to jest odpowiednie dla zasobników wejściowych, zasobników produkcyjnych i zasobników ekspedycyjnych. Stalowy walcowy korpus zbiornika jest zmontowany z obustronnie emaliowanych blach, które są złączone specjalnymi śrubami i uszczelnione.

Zasobniki do magazynowania pellet

zasobniky-na-pelety-03m.png

Zasobniki na pellety przeznaczone są do krótkookresowego magazynowania pellet. Sposób napełniania jest za pomocą standardowych dróg transportowych, które wykorzystywane są do transportu pellet. Poszczególne zasobniki lub ich zespół projektujemy zgodnie z życzeniem klienta. Nasi technicy Państwu zawsze doradzą i zaproponują rozwiązanie optymalne dla zasobników na pellety.

Wykorzystanie odpadu drzewnego

zasobniky-na-pelety-04m.png

Własna produkcja zakładów drzewiarskich, warsztatów stolarskich lub innych zakładów przetwórstwa drewna prowadzi do zwiększonego wytwarzania drewna odpadowego, które można z części lub w całości odsprzedać innym subiektom lub wykorzystać dla siebie, na przykład dla ogrzewania przestreni firmy. Właśnie instalacją odpowiedniego kotła na produkowany odpad drzewny można rozwiązać pokrycie zapotrzebowania na ciepło bez zbędnego wynakładania dalszych środków. Odpad drzewny z produkcji jest do dyspozycji prosto u źródła, dlatego odpadają nawet koszty konieczne do transportu paliwa ku kotłowi. Spotykanym problemem zwykłych kotłów bywa ale zwiększona wilgotność odpadu drzewnego.

Stalowe zasobniki do magazynowania pellet

zasobniky-na-pelety-05m.png

Niebagatelną część kosztów inwestycyjnych tworzą w przypadku używania pellet ich magazynowanie, manipulacja i transport do kotła. Pellety mają tendencję nasiąkać, dlatego muszą być magazynowane w zamkniętej przestrzeni, by nie dochodziło do ich destrukcji. Jako najodpowiedniejsze dla tego celu wydają się silosy stalowe z dostateczną pojemnością i do nich nawiązujący transport do silosów i kotła.

Pokazy zasobników na pellety znajdziecie w fotogalerii: fotogalerie.png

Katalog do pobrania usług oferowanych przez nas zajdziecie TUTAJ

Oferty promocyjne