Podziemne zbiorniki z blach emaliowanych

podzemni-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki podziemne, które wyprodukowane są wyłącznie z części metalowych, służą do magazynowania różnych cieczy, granulatów materiałów sypkich, fekaliów (szambo) itp. Zbiorniki podziemne montowane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich są posadowione do ziemi pod poziom terenu na równy fundament betonowy i są obsypywane ziemią.

Nadziemne zbiorniki z blach emaliowanych

nadzemni-nadrz-01-big.jpg

Zbiorniki nadziemne wyprodukowane z części metalowych służą do magazynowania różnych cieczy, granulatów materiałów sypkich, fekaliów, produktów dla celów spożywczych, substancji agresywnych i chemikaliów. Zbiorniki nadziemne montowane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich są posadowione na poziomie terenu na równy fundament żelazo-betonowy.

Otwarte zbiorniki z blach emaliowanych

otevrene-nadrze-01-th.jpg

Całkowicie metalowe zbiorniki otwarte służą do magazynowania wody, szlamów i fekaliów. Zbiorniki otwarte montowane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich są posadowione na poziomie terenu na równy fundament żelazo-betonowy. Zbiorniki te można wykorzystać do budowy basenów nadziemnych i wbudowanych. Proszę się poinformować u naszego handlowca.

Zbiorniki kryte z blach emaliowanych

zastresene-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki kryte można wykorzystać do magazynowania materiałów ciekłych i sypkich. Zbiorniki są także podstawowym elementem budowlanym środowikowych zespołów technologicznych, jakimi są oczszyszczalnie ścieków i szacje biogazowe. Stalowy korpus walcowy zbiornika jest zmontowany z obustronnie emaliowanych blach, które są połączone za pomocą śrub.

Zbiorniki małopojemnościowe z blach emaliowanych

maloobjemove-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki skręcane z blach emaliowanych mogą być dzięki swojej konstrukcji montowane w różnych wielkościach, średnicach i wysokościach. Dzięki emaliowanym blachom vitkovickim jest możliwe skompletować także zbiorniki małoobjętościowe. (patrz tabelka niżej) W przypadku zainteresowania zbiornikiem małoobjętościowym, nie zwlekajcie nas kontaktować, zaznajomimy Państwa z naszą ofertą.

Zbiorniki wielkopojemnościowe z blach emaliowanych

velkoobjemove-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki skręcane z blach emaliowanych mogą być dzięki swojej konstrukcji montowane w różnych wielkościach, średnicach i wysokościach. Dzięki emaliowanym blachom vitkovickim jest możliwe skompletować także zbiorniki wielkoobjętościowe. (patrz tabelka niżej) W przypadku zainteresowania zbiornikiem wielkoobjętościowym, nie zwlekajcie nas kontaktować, zaznajomimy Państwa z naszą ofertą.

Zbiorniki do oczyszczalni ścieków

nadrze-pro-cov-01-th.png

Zbiorniki do oczyszczalni ścieków oferujemy w wersji otwartej i z dachiem, który może być hermetycznie zamknięty. Obwód płaszcza jest przymocowany do stalowego dna wyposażonego w specjalny lakier przeciwko niepożądanym wpływom środowiska agresywnego w ramach pracy oczyszczalni ścieków. Zbiorniki są wyposażone w mocowanie, kątowniki usztywniające, drabiny, rurociąg przelewowy, krócieć wylotowy, pomost itp. Oczywista jest możliwość dostarczenia elementów biezpieczeństwa zgodnie z życzeniem klienta lub zgodnie z projektem.

Zbiorniki dla budów eko-inżynieryjnych

nadrze-pro-cov-02-th.png

Oferujemy rozwiązania dla zbiorników na gnojowicę czy biomasę w zakładach rolniczych i biogazowniach, zbiorniki do oczyszczalni ścieków, jak również zbiorniki do przemysłu chemicznego. Nieustannie poszukujemy nowych możliwości i sposobów, jak rozwiązywać standardowe i specyficzne potrzeby naszych klientów w zakresie zbiorników. Nasze rozwiązania zawsze wychodzą z indywidualnego podejścia do każdego klienta.

Oczyszczalnia ścieków

nadrze-pro-cov-03-th.png

Oczyszczalnia ścieków jest instalacją, w której dochodzi do oczyszczania ścieków. Znajduje się w pobliżu różnych zakładów, gdzie służy do oczyszczania ścieków przemysłowych, ścieków z produkcji rolniczej a także miast i wsi, gdzie oczyszczają ścieki komunalne i zmieszane, więc komunalne z przemysłowymi. Oczyszczalnie mogą być wielu typów. Dzielą się według wielkości i procesu oczyszczania. Najczęściej używanym typem oczyszczalni w Republice Czekiej jest oczyszczalnia ścieków mechaniczno-biologiczna. Duże oczyszczalnie kombinują zazwyczaj wszystkie dostępne procesy czyszczące. W ramach oczyszczalni są zorganizowane inne obiekty do likwidacji powstałych szlamów i substancji, jakimi są gospodarka szlamowa i gazowa.

Pokazy zbiorników do oczyszczalni w fotogalerii: fotogalerie.png

Tabelka wielkości zbiorników emaliowanych jest TUTAJ

Katalog do pobrania usług oferowanych przez nas zajdziecie TUTAJ

Oferty promocyjne