Morkus Morava s.r.o.

logo-morkus-klasic.jpg

Firma była założona w roku 2003 jako spółka jawna Morkus David. Ze wzrostem ilości kontraktów i rozszerzaniem wachlarza produktowego zmieniła się w roku 2008 na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością jako firma MORKUS Morava s.r.o. Pierwotną działalnością firmy był skup złomu stalowego, metalów kolorowych, likwidacja starszych konstrukcji stalowych, hali, silosów, zbiorników i innych urządzeń technologicznych. W czerwcu 2007 przenieśliśmy się do nowego zakładu w Slavíči u Hranic na Moravě, gdzie jesteśmy do dzisiaj. Od roku 2009 przeprowadzamy kompletne budowy odnowionych hal i równocześnie dostawy i montaże wielkopojemnościowych silosów, zbiorników i zasobników typu VÍTKOVICE. Również przeprowadzamy drobne i kompleksowe naprawy magazynowych silosów typu VÍTKOVICE. (Wymiany poszczególnych blach, wymianę uszczelnień i ocieplenie płaszcza silosu, montaż pomostów kontrolnych, drabin itp.)

Budowy dla rolnika

smaltovane-sila-th.jpg

Zajmujemy się demontażem, naprawą, odnawianiem wielkopojemnościowych silosów, zbiorników i zasobników typu VÍTKOVICE. Dzięki kilkuletniej praktyce i doświadczeniom w tym zakresie zaszeregowaliśmy się między czołówkę w tej branży. Zajmujemy się również likwidacją starszych konstrucji stalowych, hali i kompletnych urządzeń technologicznych. Swoją działalność rozszerzyliśmy również o montaż obiektów do magazynowania, wielkopojemnościowych silosów, zbiorników i zasobników z blach emaliowanych. Przy pracy wykorzystujemy sprawdzoną, bezpieczną i wypróbowaną technologię. Informacje o projektach zrealizowanych przez nas znajdziecie w galerii z nazwą budowli referencyjnych.

 • Silosy

  sila

  Silosy zbożowe dostarczamy do magazynowania zboża, kukurydzy i innych ziaren, np. rzepaku. Klient może sobie sam wybrać nowe silosy cynkowane lub odnowione silosy emaliowane typu Vítkovice.

 • Zbiorniki

  nadrze

  Nieustannie zwiększające się znaczenie zbóż w sektorze spożywczym, paszowym i energetycznym stawia zwiększone wymagania na kompleksowe rozwiązania na ich przeróbkę i magazynowanie.

 • Zasobniki

  zasobniky

  Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie krótkookresowego magazynowania materiałów w zasobnikach. Zasobniki są tradycyjnym sposobem rozwiązywania krótkookresowych potrzeb magazynowych dla wielu branży.

 • Pozostałe usługi

  poskliznovky

  Nasza firma Morkus Morava s.r.o. oprócz swojej głównej działalności zajmuje się także likwidacją urządzeń technologicznych, zakładów przemysłowych i wszelkich budowli metalowych, włącznie ze skupem złomu stalowego i metali kolorowych.

Oferty promocyjne