Zasobniki prostopadłościanowe

hranate-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki są stosowane do przechowywania produktów sypkich przy magazynowaniu lub podczas procesu produkcyjnego. Prostopadłościanowe zasobniki dostarczamy wyprodukowane z blach ocynkowanych lub klasycznych chronionych lakierem. Zasobniki można używać w środowisku zewnętrznym i wewnętrznym. Można instalować poszczególne zasobniki lub całe zestawy.

Zasobniki niepodjezdne 40°/57°

nepodjezdne-zasobniky-vysypka-01-th.jpg

Zasobniki niepodjezdne z kątem wysypu 40°/57° dostarczamy także z odnowionych blach emaliowanych typu Vitkovice. Rozwiązanie to jest odpowiednie dla zasobników wejściowych, zasobników produkcyjnych, zasobników magazynowych i zasobników ekspedycyjnych. Stalowy walcowy korpus zbiornika jest zmontowany z obustronnie emaliowanych blach, które są złączone specjalnymi śrubami i uszczelnione.

Zasobniki podjezdne 40°

podjezdne-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki podjezdne z kątem wysypu 40° montujemy z nowych oraz odnowionych blach emaliowanych typ Vitkovice. Zasobniki te są przeznaczone do krótkookresowego i długookresowego magazynowania różnych materiałów sypkich. Korpus walcowy zbiornika jest zestawiony z obustronnie emaliowanych blach i jest zamontowny na podjezdną konstrukcję stalową.

Zasobniki stalowe

kovove-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki stalowe są przeznaczone do krótkookresowego magazynowania materiałów sypkich. Wszystkie części zasobników są wyprodukowane z blach stalowych i wyposażone w jakościowy lakier ochronny. Zasobniki te są produkowane z lejem z kątem wypadania 45° i 60° w zależności od magazynowanego materiału. Zasobniki mogą być podjezdne i niepodjezdne. Są wyposażone w lej i dach.

Zasobniki cynkowane

pozinkovane-zasobniky-01-th.jpg

Zasobniki cynkowane są przeznaczone do krótkookresowego magazynowania różnych materiałów sypkich. Wszystkie części zasobników są produkowane ze stali ocynkowanej lub są cynkowane galwanicznie. Zasobniki te są produkowane ze stożkiem z kątem wypadania 45° i 60°. Zasobniki są wyprodukowane z blach ocynkowanych, z lejem i dachiem.

Zasobniki emaliowane

smaltovane-zasobniky-01-th.jpg

Oferujemy dostawy i montaż zasobników z odnawianych blach emaliowanych typu Vitkovice. Rozwiązanie to jest odpowiednie dla zasobników wejściowych, zasobników produkcyjnych i zasobników ekspedycyjnych. Stalowy walcowy korpus zbiornika jest zmontowany z obustronnie emaliowanych blach, które są złączone specjalnymi śrubami i uszczelnione.

Zasobniki na piasek

zasobniky-na-pisek-01-m.png

Zasobniki na piasek przeznaczone są do krótkookresowego magazynowania piasku suchego. Sposób napełniania może być np. za pomocą rurociągu napełniającego DN 80 z przyłączeniem bezpośrednio na cysternę beczkowozu z piaskiem lub standardowych dróg trasnportowych, które wykorzystywane są do transportu piasku. Zasobniki są z powodu dotrzymywania bezpieczeństwa wyposażone w ciśnieniowy zawór przeciweksplozyjny. Także można zasobnik dostarczyć z monitoringiem ilości piasku w zasobniku (radarowe, mikrofalowe, czujnik wibracyjny). Poszczególne zasobniki lub ich zespół projektujemy zgodnie z życzeniem klienta. Nasi technicy zawsze doradzą Państwu i zaproponują rozwiązanie optymalne dla zasobników na piasek.

Dostawy zasobników na piasek

zasobniky-na-pisek-02-m.png

Zasobniki na piasek są dostarczane w standardowych rzędach lub konstruowane zgodnie z konkretnym wymogiem zamawiającego. Kształt jest proponowany przede wszystkim jako okrągły lub prostopadłościanowy. Klasa stali wykorzystana do produkcji silosów i zasobników jest ustalana według typu magazynowanego materiału i wymogów technologicznych zamawiającego. Z produkcji są dostarczane po kompletnej ochronie powierzchniowej, to znaczy ze strony zewnętrznej a o ile trzeba także wewnętrznej.

Urządzenia do magazynowania piasku

zasobniky-na-pisek-03-m.png

Ze względu na konretne potrzeby zamawiającego przygotowujemy propozyję dyspozycyjną silosu z mocującymi i obciążającymi danymi, dla potrzeb produkcji przygotowujemy dokumentację produkcyjną i obliczenia statyczne. Częścią dostawy jest zapewnienie transportu zasobnika na piasek do miejsca przeznaczenia, tak samo jak właściwy montaż i instalacja elektryczna sterowania zasobnika. Zasobniki z średnicami możliwymi do transportu są dostarczane w stanie zespawanym i lakierowanym. Zasobniki o średnicach ponadrozmiarowych są dostarczane w segmentach i montowane w miejscu instalacji.

Standardową kompletację zasobniku na piasek znajdziecie TUTAJ

Pokazy z montażu zasobników na piasek znajdziecie w fotogalerii: fotogalerie.png

Katalog do pobrania usług oferowanych przez nas zajdziecie TUTAJ

Oferty promocyjne