Podziemne zbiorniki z blach emaliowanych

podzemni-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki podziemne, które wyprodukowane są wyłącznie z części metalowych, służą do magazynowania różnych cieczy, granulatów materiałów sypkich, fekaliów (szambo) itp. Zbiorniki podziemne montowane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich są posadowione do ziemi pod poziom terenu na równy fundament betonowy i są obsypywane ziemią.

Nadziemne zbiorniki z blach emaliowanych

nadzemni-nadrz-01-big.jpg

Zbiorniki nadziemne wyprodukowane z części metalowych służą do magazynowania różnych cieczy, granulatów materiałów sypkich, fekaliów, produktów dla celów spożywczych, substancji agresywnych i chemikaliów. Zbiorniki nadziemne montowane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich są posadowione na poziomie terenu na równy fundament żelazo-betonowy.

Otwarte zbiorniki z blach emaliowanych

otevrene-nadrze-01-th.jpg

Całkowicie metalowe zbiorniki otwarte służą do magazynowania wody, szlamów i fekaliów. Zbiorniki otwarte montowane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich są posadowione na poziomie terenu na równy fundament żelazo-betonowy. Zbiorniki te można wykorzystać do budowy basenów nadziemnych i wbudowanych. Proszę się poinformować u naszego handlowca.

Zbiorniki kryte z blach emaliowanych

zastresene-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki kryte można wykorzystać do magazynowania materiałów ciekłych i sypkich. Zbiorniki są także podstawowym elementem budowlanym środowikowych zespołów technologicznych, jakimi są oczszyszczalnie ścieków i szacje biogazowe. Stalowy korpus walcowy zbiornika jest zmontowany z obustronnie emaliowanych blach, które są połączone za pomocą śrub.

Zbiorniki małopojemnościowe z blach emaliowanych

maloobjemove-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki skręcane z blach emaliowanych mogą być dzięki swojej konstrukcji montowane w różnych wielkościach, średnicach i wysokościach. Dzięki emaliowanym blachom vitkovickim jest możliwe skompletować także zbiorniki małoobjętościowe. (patrz tabelka niżej) W przypadku zainteresowania zbiornikiem małoobjętościowym, nie zwlekajcie nas kontaktować, zaznajomimy Państwa z naszą ofertą.

Zbiorniki wielkopojemnościowe z blach emaliowanych

velkoobjemove-nadrze-01-th.jpg

Zbiorniki skręcane z blach emaliowanych mogą być dzięki swojej konstrukcji montowane w różnych wielkościach, średnicach i wysokościach. Dzięki emaliowanym blachom vitkovickim jest możliwe skompletować także zbiorniki wielkoobjętościowe. (patrz tabelka niżej) W przypadku zainteresowania zbiornikiem wielkoobjętościowym, nie zwlekajcie nas kontaktować, zaznajomimy Państwa z naszą ofertą.

Zbiorniki do stacji biogazowych

nadrze-bioplynky-001-th.png

Zbiorniki do stacji biogazowych oferujemy nie tylko w wersji otwartej, lecz także zadaszone. W ramach pracy stacji biogazowych są nasze zbiorniki wykorzystywane albo jako fermentory z integrowanym zbiornikiem gazu dla celów magazynowania fermentu. Zbiorniki są wyposażone w mocowanie, kątowniki usztywniające, drabiny, króciec wylotowy, platformę itp. Oczywiście można dostarczyć inne elementy technologiczne zgodnie z życzeniem klienta lub projektem.

Stacje biogazowe

Produkcja energii z odnawialnych źródeł predstawia nowy kierunek w polityce energetycznej państw zachodnich. Dzięki pomocom rządowym i gwarancjom cen wykupu energii chodzi o bardzo bezpieczną i rentowną inwestycję. Stacje biogazowe są ogólnie zespoły technologiczne, które przetwarzają biologicznie rozkładalne substraty (biomasę) i równocześnie wykorzystują w ten sposób uzyskany gaz do produkcji energii elektrycznej i ciepła lub do produkcji ekwiwalentu gazu ziemnego (CNG-CBG), który jest następnie wykorzystywany jako paliwo do samochodów. Najbardziej znaczącym wkładem stacji biogazowych jest więc ekologiczna produkcja energii elektrycznej i cieplnej, co umoliwia rozszerzenie czynności i przychodów dla rolników i wsi. Poprzez sofistykowane wykorzystanie odpadów organicznych dochodzi do stabilizacji ekskrementów zwierząt gospodarczych i obniżenia odoru. Jednym z produktów dodatkowych stacji biogazowych może być także produkcja jakościowego nawozu organicznego, czym dochodzi do zamknięcia cyklu dla poprawienia żyzności gleby rolniczej.

Wielkopojemnościowe zbiorniki skręcane

nadrze-bioplynky-002-th.png

Podstawowym elementem budowlanym stacji biogazowych są wielkopojemnościowe zbiorniki skręcane z obustronnie emaliowanych blach vitkovickich. Zbiorniki te są produkowane dłużej niż 40 lat i dają w ten sposób stacjom biogazowym ich charakterystyczne właściwości.

Pokazy zbiorników do stacji biogazowych znajdziecie w fotogalerii: fotogalerie.png

Tabelka wielkości zbiorników emaliowanych jest TUTAJ

Katalog do pobrania usług oferowanych przez nas zajdziecie TUTAJ

Oferty promocyjne