Proste naprawy zasobników

hranate-zasobniky-01-th.jpg

Prosta naprawa silosu emaliowanego rozwiązuje ewentualną nieszczelność, korozję czy wadę mechaniczną tylko na okres przejściowy. Większość prostych napraw przeprowadzana jest przy nieprzerwanej pracy silosu, co oznacza, że silos nie musi być opróżniany. Zwracamy uwagę na fakt, że dla trwałego usunięcia ewentualnych wad jest potrzebne przeprowadzić naprawę średnią lub generalną.

Średnia naprawa zasobnika

nepodjezdne-zasobniky-vysypka-01-th.jpg

Uszkodzone śruby zostaną wymienione, złącza z wewnętrznej strony silosu są oczyszczone, odtłuszczone i przekitowane tak, by były przekryte niechronione krawędzie blach. Uszkodzone miejsca na blachach są naprawione przez kitowanie. Taśma mocująca jest wymieniona za nową. Po sprawdzeniu stanu podłogi są naprawione uszkodzone miejsca, cała podłoga jest oczyszczona i pomalowana specjalnym lakierem.

Generalna naprawa zasobnika

podjezdne-zasobniky-01-th.jpg

U tego typu naprawy jest zdemontowane 80% blach, które są odnowione lub wymienione za inne odnowione. Blachy odnowione będą zamontowane za pomocą nowego materiału łączącego i kitów usczelniających. W niezdemontowanych rzędach będą wymienione wadliwe śruby, dalszy proces napraw jest zgodny z naprawą średnią włącznie z wymianą taśmy mocującej i naprawą podłogi.

Kompletna generalna naprawa zasobnika

kovove-zasobniky-01-th.jpg

U tego typu naprawy jest zdemontowane 80% blach, które są odnowione lub wymienione za inne odnowione. Blachy odnowione będą zamontowane za pomocą nowego materiału łączącego i kitów usczelnających. W niezdemontowanych rzędach będą wymienione wadliwe śruby, dalszy proces napraw jest zgodny z naprawą średnią włącznie z wymianą taśmy mocującej i naprawą podłogi.

Zwiększenie pojemności zasobników

pozinkovane-zasobniky-01-th.jpg

Przy zasobnikach emaliowanych typu Permastore, Vítkovice jest możliwe, przy spełnieniu pewnych warunków technicznych, zwiększyć pojemność użytkową silosu magazynowego. Zwiększenie musi poprzedzać przegląd rewizyjny, ocena i wniosek statyka. W większości przez nas rozwiązywanych przypadkach musiała być przeprowadzona średnia lub generalna naprawa zasobnika.

Zadaszenie zasobników

smaltovane-zasobniky-01-th.jpg

Przeprowadzamy dodatkowe zadaszenie zasobników emaliowanych i cynkowanych z kilkoma rodzajami systemów dachowych. Potrafimy zadaszyć rolnicze zasobniki emaliowane o średnicach 6 i 8,5 m obustronnie emaliowanymi blachami włącznie z technologicznymi otworami i kołnierzami. Dodatkowe zadaszenie zasobników magazynowych jest przeprowadzane bardzo sporadycznie.

Montaże i demontaże zasobników

montaze-demontaze-zasobniku-3m.png

Oferujemy przeprowadzenie montażów, demontażów zasobników i obiektów magazynowych. Przygotujemy Państwu ofertę cenową na przeprowadzenie montażu, demontażu zasobników lub kompletnych obiektów magazynowych. Wszelkie montażowe i demontażowe prace przeprowadzają nasi przeszkoleni pracownicy z długoletnim stażem. Nasze mobilne zespoły montażowe są w stanie przeprowadzić kompletne lub częściowe montaże i demontaże zasobnków oraz związanych technologii pomocniczych. Oferujemy także demontaże i odkup niepotrzebnych zasobników włącznie z ich odwiezieniem.

Fachowcy na montaże i demontaże

montaze-demontaze-zasobniku-4m.png

Dzięki swoim długoletnim doświadczeniom i zrealizowanym zleceniom w całej Republice Czeskiej może firma Morkus Morava s.r.o. zaoferować swoim klientom jakościowe usługi w zakresie: montażu i demontażu zasobników, montażu i demontażu urządzeń technologicznych. Gwarantujemy wysoką jakość udokumentowaną kilkuletnim doświadczeniem. Oczywiście wyniki naszej fachowej czynności nie są dane słowami, ale zrealizowanymi zleceniami a zwłaszcza dokładną certyfikacją jakości.

Korzyści naszych usług:

  • dysponujemy potrzebnym wyposażeniem technicznym
  • dzięki doświadczeniom jesteśmy w stanie zrealizować także bardzo zkomplikowane zlecenia
  • dysponujemy zespołami przeszkolonych i certyfikowanych monterów
  • rygorystycznie dotrzymujemy nakazy w zakresie ekologii i ochrony środowiska naturalnego

Celem spółki Morkus Morava s.r.o. jest trwałe utrzymanie i wzmacnianie zaufania i zadowolenia naszych klientów. Zapewniamy jakościową i kompleksową dostawę usług w zakresie prac demontażowych i montażowych dla rolnictwa i przemysłu.

Pokazy demontażów i montażów zasobników znajdziecie w fotogalerii: fotogalerie.png

Katalog do pobrania usług oferowanych przez nas zajdziecie TUTAJ

Oferty promocyjne